Spodenki

Jakie szorty dla kawalera kupić na sezon letni

Moda męska jest dosyć rygorystyczna. Każdy pan, prawie jak jak każda dziewczyna, powinien dopasować ją do uroczystości, osób, z którymi się widuje, pory roku, swojego wieku a także aktualnie panujących trendów. Nie jest to klarowne zadanie i nie każdy facet potrafi się tego podjąć. Ten kreatywny poprosi o pomoc profesjonalnego wizażystę, a ten bardziej skromny sam będzie obchodził sklepy z męska odzieżą poszukując pasującego do niego image. Sporym problemem dla facetów jest kupno letnich strojów. Tu powinni być bowiem mocno zdystansowani, gdyż wybrane, niebardzo dobranej stylizacji nie ukryją pod trenczem. Ważny dylemat facetom powoduje odpowiedź na pytania: Czy wypada im nałożyć spodenki oraz które spodenki dopasować?
Jacy kawalerowie powinni ubierać shorty?

Męskie, szorty może kupić sobie każdy mężczyzna. Należy jednak niezapominać, aby dobrze dopasować je do imprezy towarzyskiej, miejsca, do którego idzie oraz ludzi, z którymi się zobaczy. Inne bowiem założy na na molo, a inne do pubu na zlot z swoimi kompanami. Wiek mężczyzny nie jest najważniejszy. Nie jest priorytetowe czy kawaler ma lat 25 czy 60. Idealnie zakupione shorty dołożą mu tylko pewności siebie. Powinien on mimo to zadbać o jego nogi. Mężczyźni z zewnętrznymi żylakami na łydkach muszą bowiem dać sobie spokój ze spodenkami, ze względu na możliwość wystapienia powikłań. Nadmierne promienie słoneczne nie są wręcz zalecane przy tej chorobie.
Spodenki męskie dnia codziennego i na różne okazje modne spodenki dla mężczyzny

Szykując się nad jezoro każdy pan ma do wyboru parę rodzajów krótkich spodenek. W butikach jest bowiem szeroki wachlarz tego asortymentu. Można dobierać wśród niedługich, obcisłych kąpielówek, zwykle uszytych z mocno elastycznej tkaniny, klasycznych bermudów, kąpielówek przeszytych razem z majtkami, luźnych szortów do kolana.

Bermudy oraz nieobcisłe shorty sięgające do połowy nogikolana to również fajne rozwiązanie na przechadzkę z pupilem czy rodziną do parku. Warunkiem jednak jest odpowiednie ich dobranie do podkoszulki lub koszulki polo.

Do klubu, podczas obchodzenia nowego miasta, na rocznicowym grillu u siostry sprawdzą się, połączone z kolorową koszulą i marynarką, spodenki męskie jeansowe, lniane, bojówki lub niedługie chinosy. Uwaga! Do szortów, nawet tych mocno szykownych chłopak nie powinien wkładać zwisu męskiego.

Fundamentalną rolę odgrywa również zakup idealnego obuwia. Do tenisówek i krótkich spodenek, facet winien ubrać krótkie skarpety. Jeśli ma zamiar ubrać klapki, wtedy wszystkie skarpety muszą pozostać w komodzie.
Krótkie spodenki idealne na siłownię

Męskie shorty przeznaczone do ćwiczeń muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Zszycia nie mogą przeszkadzać podczas aranżowania różnorakiego zestawu sportów. Krótkie spodenki nie mogą też nazbyt ściskać, tak, aby krew mogła bez przeszkód przepływać. Tak więc facet musi zakupić sobie nieciasne shorty do biegania. Warto skupić uwagę także na klasę dzianiny, która winna być zwiewna i nie rozniecać obfitej potliwości. Idealne będą więc spodenki dresowe jak również termoaktywne.
Na co patrzeć dopierając krótkie spodenki?

Podsumowując, kupując shorty, prawdziwy pan powinien wziąć pod uwagę:

Wygląd swoich podudzi
Dopasowanie shortów do figury
Okazję, na którą się szykuje
Wytrzymałość dzianiny
Krój

Kilka cennych podpowiedzi na happy end

Panowie z otyłością muszą wzbraniac sie od spodenek zapinanych pod oponką i nazbyt obcisłych. Niepotrzebnie bowiem uplastycznią nimi swoje mankamenty. Zbyt wychudzonym osobom doradza się kupowanie niedlugich joggerów lub bojówek, istotne jednak, żeby miały zawinięte mankiety. Jeśli facet kupuje na dobór szortów z lnu, dobrze by było, aby zawierały one dodatek innej włókniny, wtedy nie będa się intensywnie gniotły przy chodzeniu. Jeśli facet ubierze wielobarwne shorty powinien założyć do nich jednolitą polo.